AKCE v Asports Hemský

Setkání s přáteli Asportshemský

Pro koho je akce určena :

Přijít za námi může každý, kdo s námi nějakým způsobem spolupracuje, sympatizuje, navštěvuje nás, bez ohledu na věk a "pracovní zařazení" :) Zveme partnery, ale i rodiče a naše svěřence všemožných věkových kategorií, nejen pro ty menší, chystáme hodinu ledu plnou volné zábavy s hokejkami  i bez nich, čas ledu 17.00-18.00. Na led mohou děti i s rodiči, či prarodiči, podmínkou jsou brusle. Sejdeme se od 16.00, bude pro Vás nachystána šatna. Celá akce je plánována a zamýšlena jako přátelský happening. Nevybíráme žádné vstupné, můžete s sebou vzít nějaké občerstvení (chlebíček, vánočka, buchta) případně tekuté osvěžení, ať nám společné chvíle radostně ubíhají, akce není ohraničena časově, co se ukončení týče. Pojďte s námi oslavit blížící se čas vánoční a konec roku 2018. Těšíme se na Vás.

 

AKCE školní rok začal

 

Škola začala, prázdniny jsou definitivně za námi a nová sezóna se rozbíhá. Jsou známy školní rozvrhy, plány hokejových tréninků a začínají se plnit pravidelné bloky v rezervačním systému na hodiny skatemillu, střelby, stickhandlingu i funkční zóny na bloky koordinace, agility, posilování, kompenzace a protahování.

Neváhejte se co nejdříve ozvat, abychom našli volný blok pro Vás, vhodně doplňující jak školní, tak hokejový tréninkový program, tak, aby Váš syn/dcera měl/a umožněn jak sportovní tak vzdělávací růst a zároveň jim zbyl i volný čas, potřebný k psychické pohodě. 

Ozvěte se na tel.:602438109 nebo info@asportshemsky.cz, nebo se stavte domluvit přímo k nám na recepci do Asportshemský, rádi Vám vyjdeme vstříc, samozřejmě, pokud již nebudou dané bloky plné a dlouhodobě obsazené.

 

AKCE - HC DYNAMO za 50%

Pozor!!! Po celý školní rok v pracovních dnech  od 8.00 do 13.00 platí SLEVA 50% pro hráče klubu HC DYNAMO Pardubice na hodiny skatemillu, Umělého ledu (stickhandling, střelba, přihrávky, kličky, odebírání, krytí - zkrátka hockey skills), ale i funkční zóny ( koordinace, agility, posilování, kompenzace a protahování ) Příjemné prostřední, profi přístup, čerstvé ovoce, Gain i Protein nápoje, tyčinky, BCAA k zakoupení a okamžité aplikaci samozřejmostí

Neváhejte a ozvěte se na tel.:602438109 nebo info@asportshemsky.cz, nebo se stavte domluvit přímo k nám na recepci do Asportshemský, rádi Vám vyjdeme vstříc, samozřejmě, pokud již nebudou dané bloky plné a dlouhodobě obsazené. 

 

AKCE Jarní prázdniny 2018

 

Přijď dopoledne a využij SUPER SLEVU. Akce trvá pouze po dobu jarních prázdnin 2018. Tak si neválej šunky a pojď si pořádně zamakat.

 

 

AKCE 10+1 - ZAŘIĎ SI VČAS PERMICI běží

 

 

Konec sezóny se již kvapem blíží a některé nejlepší časy jsou stále ještě k dispozici, neváhejte a obsaďte je právě pro sebe, dokud to ještě jde. 

V rámci zakoupení permanentky obdržíte nejen 10+1 vstup zdarma, ale také přednostní právo na své pravidelné hodiny v časech a dnech, jež si  vyberete.

 


 

VYPSÁNY HODINY NA KRUHOVÝ TRÉNINK A LEKCE BŘICHO - ZADEK

 

Milé dámy, neseďte doma a nepozorujte sníh. Pojďte si protáhnout těla, užijte zábavu a smích.

Že je venku počasí na usnutí?! S námi se Vám to nestane.

 

Využijte nabídky tréninků pro ženy ve funkční zóně.

 

Úterý 17.00 - 18.00 - Kruhový trénink (ženy) / 18.30 - 19.30 lekce Břicho - zadek

Čtvrtek 17.00-18.00 - lekce Břicho - zadek / 18.30 - 19.30 - Kruhový trénink (ženy)

 

součástí tréninků je i protahování

Rezervaci provádějte na tel. číslo: 776 545 438, lze domluvit i další termíny či individuální tréninky.

 


 

Slevový program na skatemill

 

Pozor. Nezapomeňte, že každý pravidelný zákazník navštěvující skatemill v Asports Hemský (týdenně pravidelně) má nárok uplatnit slevu na 1 jednodenní hokejový kemp v Pardubicích měsíčně. 

 

Opačně každý, kdo absolvuje Kemp, získává slevu na 4 hodiny na skatemillu čerpatelnou v průběhu dvou měsíců.

 

Slevu lze čerpat v případě plně obsazené hodiny, nikoli individuálně.

Slevy nelze navzájem kombinovat, či vrstvit.

 


 

AKCE JEDNIČKÁŘI proběhla

 

Vážíme si výkonu. Chytří a pilní studenti využili možnosti ZDARMA potrénovat na skatemillu jako odměny za vynikající prospěch. Všichni ostatní s vysvědčením pak měli příležitost využít výjiměčné slevy a okusit trenažer bruslení za 250,- Kč na hodinu.

 

 

Aréna Pardubice - malá hala

Kontakt: Petr Hemský
Otevírací doba pružná, dle sjednané rezervace
Tel.: 602 438 109
OTY5ZGF