Dárkové vouchery na sportovní aktivity

Nabízíme různé typy dárkových voucherů, kterými můžete obdarovat své blízké.

Nabízíme také možnost vytvoření dárkového poukazu s vlastním motivem, na konkrétní částku i činnost, dle zadání zákazníka.

 

Nabízíme vouchery pro jakoukoli příležitost, v hodnotách 1.000,-, 2.000,-, 3.000,-, 5.000,- a 10.000,-, využitelné na jakékoli aktivity poskytované centrem Asportshemský.

 

Také využijte možnosti darovat poukaz na sportovní aktivity pro své nejbližší, ať již se jedná o dárky pro kluky v podobě voucheru na letní týdenní hokejový kemp v Pardubicích v létě 2022. Tyto lze pořídit v hodnotě 30% 50% i 100% ceny letního týdenního hokejového kempu. 

 

Dárkový poukaz na cvičení pro ženy ve funkční zóně Asportshemsky. Dopřejte svému protějšku luxusní postavičku do plavek na léto, i kondiční cvičení pro radost a zdraví. 

Nabízené poukazy jsou v hodnotě 1000,- 2000,- a 3000,- Kč

 

Dále nabízíme možnost nabít si elektronickou peněženku skrze vlastní čipovou kartu libovolným kreditem, ten může obdarovaný využít na veškeré aktivity nabízené Asportshemsky, ať už se jedná o skatemill, střelbu, jednodenní hokejové kempy, cvičení ve funkční zóně etc. etc. Částka dobíjená na kartu závisí ryze na Vašem požadavku, minimální částka je 1000,-  Kč, na pozdější úhrady se vztahují různé typy slev, dle výše původního vkladu.

Aréna Pardubice - malá hala

Kontakt: Petr Hemský
Otevírací doba pružná, dle sjednané rezervace
Tel.: 602 438 109
ZjQ3M