Den otevřených dveří 2021

Vážení návštěvníci,

s přicházejícím školním rokem, proběhne Den otevřených dveří v Asports Hemský.

Rádi bychom Vás přivítali v pondělí 30.8.2021 v prostorách našeho sportovního centra.

V rámci dne otevřených dveří proběhnou prezentace a seznámení s tréninkovými pomůckami, tréninkovými prostory, i trenéry v rámci AsportsHemský.

Věříme, že každý, kdo se chce věnovat sportu na úrovni, chápe potřebu věnovat čas a úsilí navíc, s cílem být co nejlepším sportovcem.

To vše také ve spolupráci a pro klub HC Dynamo Pardubice a dalších klubů. V rámci Dne otevřených dveří tak budete mít šanci vést s námi odbornou debatu na téma rozvoje dovedností v různých věkových kategoriích, seznámit se s moderními postupy, ale i vysvětlit si,  které postupy jsou osvědčené a s lety se mnoho nemění, co lze čekat od tréninku skupinového a co lze řešit tréninkem individuálním, případně na co se zaměřit i doma s dopomocí rodičů tak, aby mladý sportovec šel výkonnostně neustále nahoru, případně, zjistí-li se nedostatky, formou individuálního tréninku (lze chápat i coby školní doučování) tyto nedostatky rychle odstranil, to vše bez zbytečných zásahů do psychiky hráče a ve správném věku. Rádi bychom tak zdůraznili, že věříme ve správnost a kompetenci nejen trenérů všech sportů, stejně jako zájem rodičů spolupracovat na výkonu svých dětí i nezbytnosti dělat více, správně a ve správný čas.

Navíc v místě bydliště, případně pro ostatní ve vhodné spádové oblasti a dojezdové vzdálenosti.

PS: Zájemcům, kterým se termín vysloveně nehodil, můžeme nabídnout i individuální setkání, samozřejmě po telefonické domluvě na oboustranně vhodném termínu.

 

 

Aréna Pardubice - malá hala

Kontakt: Petr Hemský
Otevírací doba pružná, dle sjednané rezervace
Tel.: 602 438 109
MWExNTI2Yz