Letní týdenní hokejový kemp na ledě v Pardubicích 2021

Letní týdenní hokejový kemp pro děti - červenec a srpen 2021 v Pardubicích - 3 termíny 

 

Termíny a časy

V Pardubicích - pročtěte pečlivě

První termín 19.7.2021-23.7.2021

Určen primárně pro hráče starších ročníků a větších oddílů, případně hráče, kteří nás dlouhodobě navštěvují. 2004-2010. V tomto termínu se pravidelně potkávají starší a zkušenější hráči, Je zaměřen výkonnostně, čili není vhodný pro děti a začátečníky. Rozděleno do skupin dle výkonnosti. Hokejové drilly, 1-1, 2-1, hra, zdokonalování dovedností bruslení, kličky, zakončení atd. atd.

Druhý termín 26.7.2021-30.7.2021

Určen pro hráče středních ročníků a větších oddílů, případně hráče, kteří nás dlouhodobě navštěvují. 2008-2012. V tomto termínu se potkávají kluci a holky kolem 10-12 let . Mohou být starší i mladší, ale talentovaní a schopní. Je zaměřen dovednostně a předpokládá se znalost technik, případně práce s trenéry Asportshemský. Obsah věnován dovednostem, drill, kompetici, hernost. Vše zábavnou formou

Třetí termín 2.8.2021-6.8.2021

Určen pro hráče mladších ročníků a lokálních oddílů, případně hráče, kteří nás dlouhodobě navštěvují. 2010-2015. Tento termín je většinou prostý starších hokejistů, kterým už začala příprava a jsou vázani svými kluby.  V tomto termínu není tlak, je zaměřen na pro nás nové broce. Je proto zcela vhodný pro hráče lokálních klubů, hrajících krajské soutěže atd. a mladší děti. Obsah je zaměřen na nácvik dovedností, zábavnost, hravost.

Důležité:  Zaměření kempů je rámcové, i v minulých ročnících šlo vždy o mix, kdy bylo třeba hráče ve skupinách postupně rozřadit. Nikoho neodmítáme, přesto můžete brát výše zmíněná ohraničení, jako určité vodítko. Zkušenosti z minulých ročníků jsou takové, že hráč ve třetím termínu, kterému je 15 a snaží se o dorost v extraligovém oddílu, si tento termín těžko užije, protože bude obklopen dětmi, případně hráči z lokálních klubů, kteří toho přecejen tolik neznají. Obráceně malé dítě do prvního termínu rozhodně nepatří, stejně jako hráč, který nesportuje výkonnostně. 

Nástup Vždy (pro všechny tři termíny) všichni v pondělí mezi 8.00-9.00 recepce Asportshemský
úterý 8.00-9.00 začátek, 16.00-16.30 konec - neubytovaní 
středa  8.00-9.00 začátek, 16.00-16.30 konec - neubytovaní 
čtvrtek  8.00-9.00 začátek, 16.00-16.30 konec - neubytovaní 
Pátek  8.00-9.00 začátek, 16.00-16.30 Ukončení kempů pro všechny zúčastněné 
 

Ledy v prvním termínu v časech 12.00-13.00 a 14.30-15.30
Dopoledne vždy off-ice průprava k obsahu daného dne, obědy zajištěny v restauraci Hattrick, tzn. v prostoru zimního stadionu. Mezitím hlídán pitný režim a svačinky. Pro ubytované zajištěno hlídání (i přes noc) kvalitním a zkušeným vychovatelem. Samozřejmě snídaně a večeře.

Co s sebou:

Sportovní věci na ven (oblečení obuv)
Sportovní věci dovnitř (oblečení obuv)
Plavky a osušku
Věci osobní na celý týden pro ubytované (do sólo batohu - mimo sportovní oblečení a obuv a bágl) - zajistíme odvezení na hotel !!! 
Přezůvky
Hokejovou výstroj a výzbroj (připravenou !! hokejky obalené, brusle nabroušené, ribana ideálně dvě, lahev na pití, ramínka k rozvěšení na sušení)
Pokud se někomu v průběhu brusle ztupí, samozřejmě zajistíme broušení, ale předpokládá se, že každý bude řádně nachystán i vybaven. 
Totéž platí o zdravotním stavu. K tomu je třeba dodat kopii kartičky pojištěnce, případně připravit k nafocení. Pokud dítě trpí alergiemi, či bere léky, je nezbytné toto sdělit při nástupu.

Jako samozřejmost bereme slušné chování a dispciplínu, kázeň, zájem o hokej a nadšení :)
Některé žádosti o zařazení do skupin k sobě, či na pokoje, u dětí ze stejných oddílů atp., posoudíme. Pokud to bude v pořádku vyhovíme, nesmí to dělat neplechu a na ledě můžou být rozřazeni výkonnostně, nejsme tábor, jsme hokejisti. Děkuji.

Určitě je vhodné vybavit děti adekvátním kapesným, přestože je všeho dostatek, z minulých ročníků víme, že mají zájem si občas zlepšovat po svém - rozumně 

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás

Asportshemský

Náplň kempu

obsahem hokejového kempu budou primárně tréninky na ledě plné hokejových drillů i hry samotné. V Pardubicích se zaměříme na provázanost cvičení off-ice s technikou bruslení, balanční, reakční, koordinační cvičení náročná na sladění pohybu nohou i rukou s  vedením kotouče, následně s reakcí na podněty. Plně využijeme i skvěle vybavenou  funkční zónu. Hráči se naučí a dozví spoustu skutečně důležitých detailů, které jim při trénincích na ledě mohou unikat, Hráči se dozví jak pracovat se svým tělem, jak souvisí fyzická zdatnost s připraveností pro nácvik dovednosti i trénink samotný. Vysvětlíme si nezbytnost protahování, hráči se seznámí, jak se starat o své tělo.  

Samozřejmě se nebudeme jen drtit poučkami a mačkat ze sebe litry potu. Užijeme si i zábavu v různých soutěžích. Navštívíme bazén, či kino a využijeme i krásy Pardubic v letním počasí. Pro případ počasí špatného máme nachystán alternativní program v podobě shlédnutí hokejových utkání a jejich stručným rozborem, besedy se zajímavými hosty i hráči NHL

Ubytování:

Nabízíme možnost ubytování po dobu kempu v hotelu Staré časy v Pardubicích. Počet ubytovaných narostl natolik, že v oba termíny kempů bude zajištěn dohled, není tedy třeba účast a hlídání ze strany rodičů.

Ubytování a strava bude činit 1880,- Kč za celý týden, v ceně jsou zahrnuty snídaně, večeře, ubytování i pedagogický dohled.

http://www.stare-casy.cz/

 

Cena

Cena hokejového kempu byla stanovena na 9.990,- Kč, v ceně je zahrnuta strava, pitný režim a celodenní program (v ceně není zahrnuto ubytování, snídaně a večeře)

Je nezbytné si místo zarezervovat dopředu, chceme udržet jistou kvalitu a proto nechceme, aby v rámci ledů i tréninků  ve funkční zóně atd. se nás pohybovalo nezměrné množství. Pro rezervaci volejte panu Hemskému na tel.:602 438 109 nebo pište na petr@fotohemsky.cz, důležité upozornění "rezervace se stává závaznou pouze po uhrazení zálohy" nejnižší cena zálohy je ve výši 30% ceny kempu a nejpozději měsíc před začátkem kempu musí být hokejový kemp plně uhrazen, pokud si nedomluvíte doúhradu částky přímo na místě s p.Hemským. Storno podmínky doplněny. Každopádně první rezervace už proběhly a počet míst je omezený, takže doporučujeme příliš neváhat.

Ti z Vás kteří budou chtít využít možnost hokejového kempu včetně ubytování a stravování uhradí 11.870,- Kč

 

úhradu provádějte na účet 7300843001/5500

variabilní symbol:  - příklad:

202101 pro první termín

202102 pro druhý termín

202103 pro třetí termín

Poznámka - příklad: Název klubu - Křestní jméno, příjmení, Letní kemp 19.-23.7.2021

 

Storno podmínky

25% - dva měsíce dopředu

50%  - 30 - dní do zahájení

Týden před - nelze stornovat, hledejte náhradníka, nebo doplníme sami čekateli - úhrady nutno kompenzovat mezi sebou.

 

Účastníci jsou pojištěni vůči úrazu po dobu trvání kempu.

Účastníci při nástupu a prezenci podepíší souhlas se zpracováním údajů a zároveň se seznámí a podepíší souhlas s podmínkami účasti v kempu.

 

 

 

Aréna Pardubice - malá hala

Kontakt: Petr Hemský
Otevírací doba pružná, dle sjednané rezervace
Tel.: 602 438 109
ZTZkMzR