Příměstský hokejový tábor - Pardubice 2020

Jarní prádniny na skatemillu v Pardubicích 2020

Aktuálně nabízíme "'Jarní prázdninový hokejový kemp na skatemillu 2020" aka "Příměstský hokejový tábor", pro kluky a holky nejen z Královéhradeckého kraje v březnu 2020. Koná se 2.- 8.3.2020.

Součástí každodenního programu jsou 2 bloky na skatemillu.

Vhodně vložíme stickhandlingová cvičení a střelbu, koordinační a reakční cvičení, agility dráhy, CORE posilování, i protahovací a kompenzační cvičení.

Shlédneme hokejová utkání i filmy, zahrajeme společenské hry, pěkné počasí využijeme i k výletům po blízkém okolí atd. 

...program bude vyladěn tak, aby bylo klukům umožněno případně odjet na své tréninky a opět se vracet k nám, do hokejového tábora. Samozřejmě součástí jsou svačinky, pitný režim a oběd. Časy konání 8.00 - 16.00 (po dohodě vyzvednutí později)

Spousta rodin bude o  prázdninách na dovolených u moře, na horách, či u babiček na prázdninách atp.. Ne každý ale má stejnou možnost, a tak je nucen řešit jak rozumně zaměstnat a pohlídat děti, zatímco sám půjde do práce.

Nabízíme hlídání a program plný aktivit spojených s hokejovou činností, zábavnou formou, s pořádnou dávkou poctivé práce, ale i soutěží, závodů a her.

Cena je  1.500,- / den, nebo 6.800,- / celý kemp

rezervujte svá místa skrz tel.:602438109 nebo info@asportshemsky.cz

 

těšíme se na Vás tým Asportshemský

PS: V tomto týdnu lze využít možnosti absolvovat pouze dopolední část programu, nebo se klasicky objednat na hodiny jak skatemillu, tak na cvičení do posilovny.

 

 

Aréna Pardubice - malá hala

Kontakt: Petr Hemský
Otevírací doba pružná, dle sjednané rezervace
Tel.: 602 438 109
ZmI3NjU5Nz