Příměstský hokejový tábor - Pardubice

Příměstský hokejový tábor - Pardubice

Nabízíme speciálně "Příměstský hokejový tábor" pro hokejisty HC DYNAMO Pardubice, kteří jsou žáky ZŠ Bratranců Veverkových. Ta má z důvodů rekonstrukce posunut termín zahájení školního roku až k 10.září 2018.

Rozhodli jsme se proto vyjít vstříc rodičům i klukům a nabízíme hlídání a program na týden 3.-7.9.2018 plný aktivit spojených s hokejovou činností, vyloženě zábavnou formou, se spoustou soutěží, závodů a her.

Vhodně vložíme stickhandlingová cvičení a střelbu, koordinační a reakční cvičení, agility dráhy, CORE posilování i protahovací a kompenzační cvičení. Shlédneme hokejová utkání i filmy, zahrajeme společenské hry, pěkné počasí využijeme k hraní fotbalu, basketbalu i výletům po blízkém okolí atd. ale samozřejmě....

...program bude vyladěn tak, aby bylo klukům umožněno odcházet na své tréninky a opět se vracet k nám do hokejového tábora. Samozřejmě součástí jsou svačinky, pitný režim a oběd. Časy konání 8.00 - 16.00 (po dohodě vyzvednutí později)

Taky obsah tábora bude laděn tak, aby nenarušoval tréninkový proces v klubu HC DYNAMO, ale smysluplně ho doplnil a umožnil ho kvalitně absolvovat a o kluky bylo mezitím postaráno.

(Zájemci mohou v týdnu absolvovat  vhodně vložené hodiny na skatemillu - tyto tréninky jsou však nepovinné a je třeba je smluvit i hradit zvlášť)

 

Cena je  600,- / den nebo 2.800,-  za celý týden.

rezervujte svá místa skrz tel.:602438109 nebo info@asportshemsky.cz

 

těšíme se na Vás tým Asportshemský

 

 

Aréna Pardubice - malá hala

Kontakt: Petr Hemský
Otevírací doba: Po - Ne 7.00 - 21.00 hod.
Tel.: 602 438 109
ZTIzNz