REFERENCE

Funkční zóna

Andrle Sport - Roman Boška

Ve funkční zóně Asports Hemský působí dlouhodobě trenér Roman Boška, který připravuje sportovce ke špičkovým výkonům. Namátkou borce KHL jako jsou Lukáš Radil či Tomáš Zohorna. Připravují se zde také někteří hráči  HC Dynamo Pardubice, různých věkových kategorií. Připravuje i špičkové tenisty, lyžaře a další sportovce.

Kruhové tréninky

V naší funkční zóně se také rozcvičují hokejisté na trénink na skatemillu, svou formu zde ladil i Aleš Hemský před návratem na led Dallas Stars. Taktéž zde probíhají kruhové tréninky či skupinové tréninky protahování.

Skatemill 

Na bruslařském tranžeru a umělém ledě, se hokejisté učí správné technice odrazu. Ladí svou formu do nové sezóny, absolvují různá stickhandlingová cvičení, nacvičují přesnost střelby a další a další činnosti. 

 

 

Hokejové tréninky na ledě

Aby byla nabídka kompletní, nabízíme také tréninky na ledě zaměřené na precizní techniku, individuální dovednosti hráčů a provázanost tréninku a transferu naučených dovedností na led.

Hokejový Select tým CZECH FLYING BLADES

Ročník 2008 získal první stříbrné medaile na mezinárodním turnaji v Nymburku. Sady dresů jsou nachystány i pro další věkové kategorie.

HVĚZDNÍ SPORTOVCI U NÁS

Připravují se u nás i Aleš Hemský, Tomáš Zohorna, Lukáš Radil, Robert Kousal, Michael Špaček, Ondřej Vála, Tomáš Mojžíš.

 

Aréna Pardubice - malá hala

Kontakt: Petr Hemský
Otevírací doba pružná, dle sjednané rezervace
Tel.: 602 438 109
ZDM0Nz