Týdenní letní hokejový kemp červenec a srpen 2020

Letní týdenní hokejový kemp pro děti - červenec a srpen 2020 v Pardubicích - 3 termíny

 

POZOR !!!  JE NEZBYTNÉ UHRADIT  PLNOU CENU DO KONCE ČERVNA !!! POZOR

 

Dovolujeme si Vám nabídnout týdenní letní hokejový kemp pro děti a mládežníky v Pardubicích  na ledě a skatemillu.

Červenec a srpen 2020 -  Hokejové týdenní kempy na ledě a skatemillu

Nabízíme tyto konkrétní termíny na hokejový kemp

20.7. - 24.7.2020 - zbývá 5

27.7. - 31.7.2020 - zbývá 10

3.8. - 7.8.2020 - zbývá 7

 

Začínáme vždy  ráno nástup 7.30-8.30 recepce, ...pro ty, kteří budou řešit kemp formou příměstského tábora, jinak pro ubytované se jedná o celotýdenní akci, hlídání zajištěno. Ukončení hokejového kempu a vyzvednutí dětí/mládežníků vždy v pátek 16.00-18.00 max. 

Náplň kempu

obsahem hokejového kempu budou tréninky na ledě plné hokejových drillů i hry samotné. V Pardubicích se zaměříme na provázanost cvičení off-ice s technikou bruslení, balanční, reakční, koordinační cvičení náročná na sladění pohybu nohou i rukou s  vedením kotouče, následně s reakcí na podněty. Samozřejmě bude využita kamerová technika v kombinaci s bruslařským trenažerem. Plně využijeme i skvěle vybavenou  funkční zónu, či plochu s umělým ledem. Hráči se naučí a dozví spoustu skutečně důležitých detailů, které jim při trénincích na ledě mohou unikat, Hráči se dozví jak pracovat se svým tělem, jak souvisí fyzická zdatnost s připraveností pro nácvik dovednosti i trénink samotný. Vysvětlíme si nezbytnost protahování, hráči se seznámí, jak se starat o své tělo, včetně osobní hygieny.  

Samozřejmě se nebudeme jen drtit poučkami a mačkat ze sebe litry potu. Užijeme si i zábavu v různých soutěžích. Navštívíme bazén, či kino a využijeme i krásy Pardubic v letním počasí. Pro případ počasí špatného máme nachystán alternativní program v podobě shlédnutí hokejových utkání a jejich stručným rozborem, besedy se zajímavými hosty i hráči NHL, ale třeba i hraní deskových her pro ukrácení dlouhé chvíle.

 

Ubytování:

Nabízíme možnost ubytování po dobu kempu v hotelu Staré časy v Pardubicích. Počet ubytovaných narostl natolik, že v oba termíny kempů bude zajištěn dohled, není tedy třeba účast a hlídání ze strany rodičů.

Ubytování a strava bude činit 1880,- Kč za celý týden, v ceně jsou zahrnuty snídaně, večeře, ubytování i pedagogický dohled.

http://www.stare-casy.cz/

 

Cena hokejového kempu byla stanovena na 8.990,- Kč, v ceně je zahrnuta strava, pitný režim a celodenní program (v ceně není zahrnuto ubytování, snídaně a večeře)

Je nezbytné si místo zarezervovat dopředu, chceme udržet jistou kvalitu a proto nechceme, aby v rámci ledů i tréninků na skatemillu, ve funkční zóně atd. se nás pohybovalo nezměrné množství. Pro rezervaci volejte panu Hemskému na tel.:602 438 109 nebo piště na petr@fotohemsky.cz, důležité upozornění "rezervace se stává závaznou pouze po uhrazení zálohy" nejnižší cena zálohy je ve výši 30% ceny kempu a nejpozději měsíc před začátkem kempu musí být hokejový kemp plně uhrazen. Storno podmínky budou doplněny v nejbližší době. Každopádně první rezervace už proběhly a počet míst je omezený, takže doporučujeme příliš neváhat.

Ti z Vás kteří budou chtít využít možnost hokejového kempu včetně ubytování a stravování uhradí 10.870,- Kč

 

úhradu provádějte na účet 7300843001/5500

variabilní symbol:  - příklad:

202001 pro první termín

202002 pro druhý termín

202003 pro třetí termín

Poznámka - příklad: Název klubu - Křestní jméno, příjmení, Letní kemp 22.-26.7.2020

 

Storno podmínky

25% - dva měsíce dopředu

50%  - 30 - dní do zahájení

Týden před - nelze stornovat, hledejte náhradníka, nebo doplníme sami čekateli - úhrady nutno kompenzovat mezi sebou.

 

Účastníci jsou pojištěni vůči úrazu po dobu trvání kempu.

Účastníci při nástupu a prezenci podepíší souhlas se zpracováním údajů a zároveň se seznámí a podepíší souhlas s podmínkami účasti v kempu.

 

 

 

Aréna Pardubice - malá hala

Kontakt: Petr Hemský
Otevírací doba pružná, dle sjednané rezervace
Tel.: 602 438 109
ZmMzNG