Týdenní letní hokejový kemp červenec a srpen 2018

Letní týdenní hokejový kemp pro děti - červenec a srpen 2018 v Pardubicích

Dovolujeme si Vám nabídnout týdenní letní hokejový kemp pro děti a mládežníky v Pardubicích  na ledě a skatemillu.

 

Červenec a srpen 2018 -  Hokejové týdenní kempy na ledě a skatemillu

Nabízíme tyto konkrétní termíny

23.-27.7.2018

29.7.-2.8.2018

Začínáme vždy v pondělí ráno nástup 7.30-8.30 recepce. Ukončení kempu a vyzvednutí dětí/mládežníků vždy v pátek 16.00-18.00 max. 

Cena kempu byla stanovena na 8.990,- Kč, v ceně je zahrnuta strava a celodenní program (rámcový obsah vypsán pod vouchery)

Je nezbytné si místo zarezervovat dopředu, chceme udržet jistou kvalitu a proto nechceme, aby v rámci ledů i tréninků na skatemillu, ve funkční zóně atd. se nás pohybovalo nezměrné množství. Pro rezervaci volejte panu Hemskému na tel.:602 438 109 nebo piště na petr@fotohemsky.cz, důležité upozornění "rezervace se stává závaznou pouze po uhrazení zálohy" nejnižší cena zálohy je ve výši 30% ceny kempu a nejpozději měsíc před začátkem kempu musí být kemp plně uhrazen. Storno podmínky budou doplněny v nejbližší době. Každopádně první rezervace už proběhly a počet míst je omezený, takže doporučujeme příliš neváhat.

úhradu provádějte na účet 7300843001/5500

variabilní symbol: rok narození a příjmení - příklad:  2002pokorny 

Poznámka - příklad: Název klubu - Křestní jméno, příjmení, Letní kemp 9.-13.7.2018

 

Ubytování: Nabízíme možnost ubytování po dobu kempu v hotelu Staré časy v Pardubicích v ceně 200,- Kč/noc pro dítě a 400,- Kč/noc pro dospělého. V případě většího počtu dětí bez rodičů účastících se kempu přes týden bude samozřejmě zajištěn dohled dospělého.  

http://www.stare-casy.cz/

 

Kdykoli můžete objednat dárkové  vouchery v hodnotě 30%  50%  a 100% ceny kempu.

 

obsahem kempu budou tréninky na ledě plné hokejových drillů i hry samotné. V Pardubicích se zaměříme na provázanost cvičení off-ice s technikou bruslení, balanční, reakční, koordinační cvičení náročná na sladění pohybu nohou i rukou s  vedením kotouče, následně s reakcí na podněty. Samozřejmě bude využita kamerová technika v kombinaci s bruslařským trenažerem. Plně využijeme i skvěle vybavenou  funkční zónu, či plochu s umělým ledem. Hráči se naučí a dozví spoustu skutečně důležitých detailů, které jim při trénincích na ledě mohou unikat, Hráči se dozví jak pracovat se svým tělem, jak souvisí fyzická zdatnost s připraveností pro nácvik dovednosti i trénink samotný. Vysvětlíme si nezbytnost protahování, hráči se seznámí, jak se starat o své tělo, včetně osobní hygieny.  

Samozřejmě se nebudeme jen drtit poučkami a mačkat ze sebe litry potu. Užijeme si i zábavu v různých soutěžích. Navštívíme bazén, či kino a využijeme i krásy Pardubic v letním počasí. Pro případ počasí špatného máme nachystán alternativní program v podobě shlédnutí hokejových utkání a jejich stručným rozborem, besedy se zajímavými hosty i hráči NHL, ale třeba i hraní deskových her pro ukrácení dlouhé chvíle.

 

 

Aréna Pardubice - malá hala

Kontakt: Petr Hemský
Otevírací doba: Po - Ne 7.00 - 21.00 hod.
Tel.: 602 438 109
YTg5YjB