Týdenní letní hokejový kemp 2017

Letní týdenní hokejový kemp pro děti - 2017 červenec v Pardubicích - proběhnul

Dovolujeme si Vám nabídnout týdenní letní hokejový kemp pro děti a mládežníky v Pardubicích a Nymburku na ledě a skatemillu.

 

Červenec 2017 - Hokejové týdenní kempy na ledě a skatemillu

Vjiž nyní plánujeme další ročník - info již brzy

 

kemp bude probíhat formou příměstského tabora

zahájení každý den 9.00, ukončení 17.00

(dítě lze kvůli zaměstnání přivést po dohodě dříve, nejpozději však do 8.45, vyzvednout pak nejpozději do 17.30) 

 

obsahem kempu budou tréninky na ledě v Nymburku plné hokejových drillů i hry samotné. V Pardubicích se zaměříme na provázanost cvičení off-ice s technikou bruslení, balanční, reakční, koordinační cvičení náročná na sladění pohybu nohou i rukou s  vedením kotouče, následně s reakcí na podněty. Samozřejmě bude využita kamerová technika v kombinaci s bruslařským trenažerem. Plně využijeme i skvěle vybavenou  funkční zónu, či plochu s umělým ledem. Hráči se naučí a dozví spoustu skutečně důležitých detailů, které jim při trénincích na ledě mohou unikat, Hráči se dozví jak pracovat se svým tělem, jak souvisí fyzická zdatnost s připraveností pro nácvik dovednosti i trénink samotný. Vysvětlíme si nezbytnost protahování, hráči se seznámí, jak se starat o své tělo, včetně osobní hygieny.  

Samozřejmě se nebudeme jen drtit poučkami a mačkat ze sebe litry potu. Užijeme si i zábavu v různých soutěžích. Navštívíme bazén, či kino a využijeme i krásy Pardubic v letním počasí. Pro případ počasí špatného máme nachystán alternativní program v podobě shlédnutí hokejových utkání a jejich stručným rozborem, besedy se zajímavými hosty i hráči NHL, ale třeba i hraní deskových her pro ukrácení dlouhé chvíle.

 

 

Aréna Pardubice - malá hala

Kontakt: Petr Hemský
Otevírací doba: Po - Ne 7.00 - 21.00 hod.
Tel.: 602 438 109
ZDA1MjU0