Volume Up drink

Volume Up drink MEN

Volume up drink je přírodní energetický nápoj #energy booster, který postupně uvolňuje do těla velké množství energie potřebné pro zvládnutí náročné fyzické činnosti.

Volume up je také "palivem" pro správnou funkci mozku, díky tomu Vám pomůže zvládnout náročný pracovní den, jednání nebo studium.

PŘÍNOS PRO VÝKON

>VolumeUp představuje jednoduché, standardizované doplnění energie, která se postupně a pravidelně po dobu 1 – 3 hodin (dle druhu sportu a množství vydané energie) uvolňuje v organismu člověka  k okamžitému použití. VolumeUp představujev dnešní uspěchané době možnost připravit Vaše tělo na jakoukoliv zátěž psychickou nebo fyzickou bez pocitu přeplněného žaludku a následného vyčerpání. Hlavním úkolem je tedy saturace (uložení) energie potřebné pro výkon, doplnění stravovacího systému o chybějící energii a nahrazení těžkého nevyváženého jídla před výkonem. VolumeUp udržuje stálou hladinu krevní plazmatické glukózy (hladina cukru v krvi). Zpomaluje úbytek svalového glykogenu (okamžitý zdroj energie pro svaly). Oddaluje bolest ve svalech. Hlavním přínosem při těžkém tréninku nebo zápasu trvajícím cca 60 minut a více (turnaje, kempy atd.) je zlepšení sportovního výkonu, soustředěnosti, koordinace a následné regenerace. Jak VolumeUp nefunguje? Pozor je to jen doplňěk stravy nikoliv zázrak. Nezlepší výkon bez tréninku, jestliže svaly nejsou naučeny na daný pohyb. Nebude perfektně  fungovat v případě špatných  stravovacích návyků. Nezlepší Vám sportovní výkon jestliže nejste vůbec trénovaní. Není náhradou pestré a vyvážené stravy.

PROČ A JAK VOLUMEUP DRINK VZNIKNUL

VolumeUp drink vznikl zcela záměrně. Na základě dlouhodobého testování a pozorování jsme zjistili, že sportovci (zejména mladí) zahajují trénink zcela energeticky nepřipraveni. Zátěž, kterou na tréninku absolvují ještě zhoršuje tento stav (vyčerpávají se energetické zásoby určené pro běžné životní úkony) a to může v konečné fázi vést ke zdravotním problémům a zraněním. Stagnace samotného výkonu je průvodním jevem tohoto stavu. Cílem bylo tedy vyvinout takový doplněk, který by doplnil rychle, jednoduše a účelně potřebné látky pro vznik energie a zajistit tak optimální podmínky pro psychický a fyzický výkon. Proto jsme použili hlavně jednoduché a na sebe navazující zdroje energie (různé druhy mono, di a polysacharidů), které v kombinaci s některými energeticky složitějšími látkami (rýžový protein, mct) zajistí energii z glukózy po dlouhou dobu.

 

http://www.dokonalazena.cz/soutez/hrajte-napoj-volume-up-zvyste-svuj-fyzicky-vykon/

 

 

Aréna Pardubice - malá hala

Kontakt: Petr Hemský
Otevírací doba pružná, dle sjednané rezervace
Tel.: 602 438 109
ZWE1NG